Pridružite se poslovnoj zajednici od 20000 najuspešnijih i čitajte nas prvi

Karakašević osvojio dve bronze na EP

Srpski stonoteniser Aleksandar Karakašević izgubio je danas u polufinalu Evropskog prvenstva u Poljskoj od Nemca Patrika Bauma sa 0:4 ali je plasmanom u polufinale osvojio bronzanu medalju.

„Igrao sam ceo turnir potpuno koncentrisan na svaku loptu. Osvojio sam prvu medalju u singlu i dao bih sve što sam do sada postigao za nju“, rekao je Karakašević kome je plasman u polufinale najveći uspeh u singlu u karijeri.

Plasmanom u polufinale i osvajanjem bronzane medalje Karakašević je ostvario i najveći uspeh srpskog stonog tenisa u pojedinačnoj konkurenciji.

Srpski stonoteniser Aleksandar Karakašević plasirao se sinoć u polufinale Evropskog prvenstva u Gdanjsku u pojedinačnoj konkurenciji, pošto je u četvrtfinalu savladao Nemca Bastijana Štegera sa 4:2 (11:3, 6:11, 12:10, 11:5, 8:11, 13:11).